Киянка виграла дводобовий забіг у Вінниці

2-10-2020

У Вінниці відбулися дводобовий, півторасутковий і добовий забіги “Самопреодоление”, в яких брали участь супермарафонці з усієї України. Бігли по колу в Центральному парку міста. Перше місце серед чоловіків у дводобовому забігу посів львів’янин Андрій Ткачук з результатом 370 кілометрів. А серед жінок-Світлана Самаріна з Києва, яка подолала 238 кілометрів. Раніше подружня пара з Києва з півторарічним сином об’їздила всю земну кулю. Хочемо порекомендувати почитати про ДТП Винница

• Ми бігали в парку по колу. На узбіччі біговій доріжці стояли столи з різним питтям і їжею. Я налягала на різноманітні фруктові і» зелені ” (овочеві) коктейлі-вони були дуже смачними. Іншої їжі мені не хотілося. ДО РЕЧІ, їсти м’ясо під час забігів на дуже довгі дистанції не варто, адже на його перетравлення організму доводиться витрачати багато енергії, а вона потрібна для бігу. Також рекомендуэмо почитати Новости спорта Винницы

Півторасутній забіг виграли Андрій Білоцерківець з Полтави (183 кілометри) та Ганна Новак зі Львова (137 кілометрів). Переможцями добового забігу стали Сергій Череміс з Вінниці (104 кілометри) та Юлія Козловська з Києва (55 кілометрів).

Раніше Українка розповіла, як перемогла в 10-денному ультрамарафоні в Нью-Йорку, пробігши майже 1000 кілометрів. А американський легкоатлет оригінально виграв забіг: побачивши, що його наздоганяє суперник, Інфініт виставив руки вперед і в польоті перетнув фінішну лінію.