Як навчитися грати в футбол.

3-12-2018

Для проведення гри необхідно футбольне поле 90-120 м завдовжки і 45-90 м шириною з трав’яним або штучним покриттям. Ігрове поле має спеціальну розмітку: бічні лінії, лінії воріт, середня лінія відзначається колом у центрі поля. На кожній половині поля розміщуються ворота, що складаються з вертикальних стійок, горизонтальної перекладини і сітки; розмічається штрафна площа, в якій воротареві дозволено грати руками, і площа воріт, в якій заборонено штовхати воротаря. У кутах поля обов’язково наявність спеціальних прапорців. За межами поля знаходиться технічна зона – в ній під час гри знаходяться тренера та запасні гравці. В грі використовують футбольний м’яч сферичної форми. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Pavelko.
Грати м’ячем можна з допомогою ніг, голови і торсу. Руками м’яч дозволено брати в рідкісних випадках. Наприклад, якщо м’яч вилетів за бокову лінію, то гравець протилежної команди скидає його з допомогою рук з того місця, звідки він вилетів. У грі бере участь 2 команди. Одноразово на полі має перебувати не більше 11 гравців від команди (10 польових та 1 воротар), але не менше 7. Кожен учасник гри виконує свої функції: голкіпер захищає ворота від попадання м’яча, нападники грають біля воріт суперників, півзахисники – в середині поля, захисники – біля своїх воріт. Протягом гри дозволяється проводити кілька замін, в тому числі і воротаря.
Футбольна форма у польових гравців повинна бути єдиною. Форма воротарів відрізняється від форми польових гравців і суддів. Футбольний матч триває 2 тайми по 45 хвилин. Між таймами передбачений перерва 15 хвилин. Після перерви команди міняються сторонами поля. Додатковий час призначається в якості компенсації часу, витраченого на заміни, втручання лікарів, а також на дозвіл нічиїх. Якщо м’яч перетнув лінію воріт, гол вважається забитим (при відсутності порушення правил). Спостерігай за поведінкою гравців на полі, запам’ятовуй ефектні підкати і фінти гравців улюбленої команди.